16-10-2018

Сонячна електростанція в Севе у передмісті Гетеборга на сьогодні є найбільшою в Швеції. Вона займає 11 гектарів, трохи менше, ніж 16 футбольних полів. Її потужність складає 5,5 МВт. Очікується, що вона генеруватиме близько 5 000 кВт-год електроенергії щороку, достатньо, щоб задовольнити потреби в електриці 1 100 домогосподарств.

«Завдяки нашим інвестиціям ми збільшуємо виробництво електроенергії з відновлюваних джерел та робимо ще один крок на шляху до енергосистеми на основі відновлюваної енергетики. В нас завжди був хороший досвід та відносини з компанією АББ, отже, було цілком природно долучити їх до цієї подорожі», – зазначив Альф Енгквіст, керуючий директор компанії Göteborg Energi.

Компанія АББ поставить підстанцію з розподільчим обладнанням, розподільчі трансформатори та реле, а також обладнання для управління та інвертори. Інноваційні рішення для сонячної енергетики підключені до платформи ABB AbilityTM, що дозволяє інтелектуальний моніторинг, усунення несправностей та управління.

«Чудово бути частиною найбільшого в Швеції проекту інвестицій в сонячну енергетику разом з компанією Göteborg Energi. Відбувається перехід до значної долі електроенергії з відновлюваних джерел в електромережі, і екологічно системне постачання електроенергії має вирішальне значення для майбутнього. Передові технології та цифрові рішення відіграватимуть важливу роль в енергетичному переході», – зазначає Йохан Содертстром, виконавчий директор АББ в Швеції.

Початок робіт на сонячній електростанції відсвяткували 11 вересня, коли першу фотоелектричну панель символічно встановили на місце. За планом сонячна електростанція буде здана в експлуатацію у листопаді 2018 року.


Тел.: +380(44)-536-40-29;
+380(97)-987-42-25;
Ел. пошта:
electromagazine@ukr.net


most actual video

most actual video