17-01-2019

Виробленої на ВЕС екологічно чистої електроенергії достатньо для енергопостачання понад 330 тисяч домогосподарств протягом року. Також її може вистачити для потреб в електриці жителів Мелітопольского і Бердянського районів Запорізької області.

Для прикладу: щоб виробити такий обсяг електроенергії необхідно було б більш ніж 230 млн куб. м газу. Робота вітроелектростанції дозволила скоротити викиди СО2 в атмосферу на 700 тис. тонн.

Ботієвська вітрова електростанція - ефективний виробник «зеленої» електроенергії для України. Коефіцієнти готовності вітроустановок та інфраструктури ВЕС становлять 99,13% і 99,34% відповідно. Це означає, що станція працює на рівні кращих світових вітроенергетичних підприємств. При цьому коефіцієнт використання встановленої потужності Ботієвської ВЕС в минулому році склав 38%.

«Наші фахівці роблять все для того, щоб Ботієвська вітрова електростанція могла виробляти максимум електроенергії. Показники готовності обладнання та інфраструктури станції підтверджують це. І ми розраховуємо, що погодні умови дозволять нам в 2019 році виробити не менше екологічно чистої електроенергії для України, ніж в 2018 році», - зазначив керівник департаменту по експлуатації ДТЕК ВДЕ Андрій Журов.

Портфель проектів ДТЕК ВДЕ в вітровій генерації складається з діючої Ботієвської ВЕС та проектів, що будуються - Приморської (2 черги) і Орловської вітроелектростанції. Всі ці об’єкти розташовані на території Запорізької області, що робить регіон лідером вітроенергетики в Україні.


Тел.: +380(44)-536-40-29;
+380(97)-987-42-25;
Ел. пошта:
electromagazine@ukr.net


most actual video

most actual video