26-05-2020

Сьогодні «Донбасенерго» продовжує працювати в режимі так званого адаптивного карантину. Увесь персонал з 26 травня поточного року перебуває на своїх робочих місцях. І в київських офісах, і на Слов'янській ТЕС забезпечуються підвищені заходи безпеки: дотримується «масковий» режим, посилено санітарно-гігієнічні вимоги до працівників, проводиться дезінфекція виробничих і офісних приміщень, постійно чергує медперсонал.

«Нам вдалося пройти важкий двомісячний карантинний період без втрат. А це означає, що всі протиепідемічні заходи безпеки, запроваджені компанією, виявилися ефективними. Ми зберегли весь персонал. Усвідомлена позиція кожного нашого співробітника сприяла мінімізації поширенню коронавірусу. Слов'янська ТЕС продовжує робити свій внесок у забезпечення безперервності роботи енергетичної галузі України», — повідомив директор «Донбасенерго» з охорони праці та промислової безпеки Олександр Буряк.

 

Довідково: станом на 01.05.2020 р. 60,86 % акцій ПАТ «Донбасенерго» належать Приватному акціонерному товариству «ЕНЕРГОІНВЕСТ ХОЛДИНГ», 25 % + 1 акція – державі в особі Фонду державного майна України.

ПАТ «Донбасенерго» об’єднує дві електростанції: Слов’янську та Старобешівську ТЕС (остання з 2014 р. розташована на не підконтрольній Україні території). З березня 2017 р. показники виробничої діяльності активів, розміщених на тимчасово окупованій території в Донецькій області, не включаються у зведену звітність «Донбасенерго» через втрату контролю над ними.

Сумарна встановлена потужність Слов’янської ТЕС становить 880 МВт.


Тел.: +380(44)-536-40-29;
+380(97)-987-42-25;
Ел. пошта:
electromagazine@ukr.net


most actual video

most actual video