03-07-2020

1 липня 2020 р. «Донецькоблгаз» припинив розподіл газу на Слов'янську ТЕС. ПАТ «Донбасенерго» вважає такі дії незаконними й заявляє про реальну загрозу припинення виробництва й відпуску електроенергії в об'єднану енергосистему України з боку теплоелектростанції та виникнення надзвичайної ситуації в Донецькій області.

Співробітники Слов'янської ТЕС тримали в руках плакати «Ні зупиненню станції!», «Наведіть порядок!», «Роботу співробітникам СловТЕС», «STOP епідемії свавілля». При цьому працівники дотримувалися всіх протиепідемічних карантинних норм. Підтримати співробітників станції приїхали миколаївці, які усвідомлюють масштаби катастрофічної загрози зупинення містоутворювального підприємства, де працює понад 3 000 осіб.

Головна мета мирного пікету, на який вийшли енергетики та члени їх родин, — прохання втрутитися в ситуацію й відновити розподіл газу на Слов'янську ТЕС з метою запобігання надзвичайній ситуації в Донецькій області. Адже надійність електрозабезпечення КП «Вода Донбасу», яке постачає питну воду в Донецьку область, залежить насамперед від роботоздатності Слов'янської ТЕС, оскільки КП «Вода Донбасу» приєднано до шин відкритого розподільчого обладнання станції. Таким чином, вимушене зупинення або обмеження роботи Слов'янської ТЕС у зв'язку з незаконними діями ПАТ «Донецькоблгаз» може призвести до обмеження електрозабезпечення стратегічного підприємства КП «Вода Донбасу», а отже, — обмеження водопостачання Донецької області.

Із Донецької облдержадміністрації вислухати вимоги пікетувальників вийшов директор Департаменту розвитку базових галузей промисловості Донецької ОДА Артем Литвинов. На жаль, чиновники ПАТ «Донецькоблгаз» залишилися глухими й сліпими до протесту співробітників «Донбасенерго», які провели чотири години під пекучим сонцем. Ніхто з офіційних представників «Донецькоблгазу» до мітингувальників не вийшов!


Тел.: +380(44)-536-40-29;
+380(97)-987-42-25;
Ел. пошта:
electromagazine@ukr.net


most actual video

most actual video